Dane konta
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.
Informacje osobiste
Podaj swoje Imię i Nazwisko
Wybierz z listy województwo w którym mieszkasz
Regulamin portalu
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu (http://www.glos.pl/regulamin).
Administratorem danych osobowych jest Związek Nauczycielstwa Polskiego Zarząd Główny – Wydawnictwo "Głos Nauczycielski" z siedzibą w Warszawie (00-389), ul. J.Smulikowskiego 6/8 wpisany do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000150507, NIP 5260001884, REGON 001081029. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Pani/Pana zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi oraz realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie www.glos.pl. Ma Pani/Pan prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym czasie. Dzień dobry! Pani/Pana wiadomość została wysłana do "Głosu Nauczycielskiego". Dziękujemy za e-mail! Wydawnictwo "Głos Nauczycielski" Uwaga, jeśli przesyłając wiadomość do "Głosu Nauczycielskiego" podała Pani/podał Pan swoje dane osobowe, informujemy, że administratorem danych osobowych jest Związek Nauczycielstwa Polskiego Zarząd Główny – Wydawnictwo "Głos Nauczycielski" z siedzibą w Warszawie (00-389), ul. J.Smulikowskiego 6/8 wpisany do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000150507, NIP 5260001884, REGON 001081029. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Pani/Pana zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi oraz realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie www.glos.pl. Ma Pani/Pan prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym czasie. >> Informacja nt. przetwarzania danych osobowych w ramach strony internetowej www.glos.pl dostępna jest pod adresem: http://www.glos.pl/RODO
zawierającego aktualności, informacje o promocjach i akcjach specjalnych serwisu www.glos.pl oraz informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)., a także akceptuję Regulamin świadczenia usługi subskrypcji Newslettera.
Newslettery
CAPTCHA
Wpisz znaki z obrazka. Jest to wymagane zabezpieczenie ustawione w celu sprawdzenia czy jesteś prawdziwym użytkownikiem czy tylko spamującym automatem.
Image CAPTCHA