termin rozmowy na dyplomowanego

Mam pytanie o termin rozmowy na dyplomowanego. KO Kraków. Rozumiem, źe moźe to być od lipca do sierpnia. Potrzebuje wyjechać z dziećmi nad morze w celach zdrowotnych.

Czy jest jakaś niepisana zasada, że po 15 lipca tak do połowy sierpnia raczej nie ma egzaminów, bo komisje też maja urlopy? Kiedy najbezpieczniej cokolwiek zerezerwować, choć rozumiem, że i tak może przepaść rezerwacja wakacyjna, jeśli ustala mi rozmowę?

Trudna sprawa. Zgodnie z przepisami komisję moga pracować przez cały rok. Zwykle jednak jest sesyjność - zaczynają z końcem czerwca i intensywnie pracują do końca sierpnia. Potem sytuacja ppoawtarza sie - październik - grudzień

Nie sądzę, by udało się wynegocjować dogodny termin, ponieważ osoby ustalające skład komisji w danym dniu, powołują ją dla kilku nauczycieli, biorąc pod uwagę nauczany przedmiot. Bywa to logistycznie trudne. W Warszawie w KO swego czasu zawieszono nawet na drzwiach ogłoszenie, że żadne prosby w tej sprawie nie będą brane pod uwagę. Może Pani oczywiście spytać w swoim KO, proponuję jednak zrobić to przed złozeniem wniosku.