wymaganie na dyplomowanego

Mam pytanie o dopasowanie do punktów nowego rozporz.

Opiekun SU - jaki punkt, może być 4a? Czy raczej punkt 3?

Mam do 4a program zaj.wyr., innowację. 2 rzeczy to chyba mało... Dlatego też myślałam o SU.

Mam problem też z 4b (c-język mi odpada, d-słyszałam, że tu musza być jakieś mocne pozycje, niezbyt zwykłe artykyuły czy scenariusze internetowe).

Co do 4 b? Opiekun może być sprzed okresu stażu? Byłam 2 razy, ale przed stażem na dyplomowanie. W tej przerwie, bo miałam 10 lat :-)

A czy do 4b może być koordynator Aktywnej Tablicy w szkole? A koordynator programu sanepidowskiego Znajdź właściwe rozwiazanie?

I ile powinno być mniej więcej działań do punktu?

 

Pełnienie zdań koordynatora wspomnianego projektu nadaje sie do 4 b.

Dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie o koordynatora projektu z punktu 4b. Robiłam 2 projekty e Twinning. Ale nie ja je utworzyłam, jakiś inny kraj, ja relizaowałam u siebie w szkole. Czy to może być jako koordynator projektu? Czy to musi być autorski projekt?

Jeśli uważa Pani, że punkt 3 jest zbyt słaby, można dać tu SU. Choć samorządy funkcjonują we wszystkich szkołach, muślę, że podejmują rónorodną dziaqłalność, która faktycznie poszerza zakres działań szkoły.

Dziękuję bardzo. 

A tak teraz myślę nad tym SU. Czy ewentualnie do 3 może być? Bo może ten punkt jednak wzmocnie...

SU dałabym do 4 a.

Co do 4 d - skoro praca ma być opublikowana w czasopiśmie branżowym, to sądzę, że można tu zawalifikowac artykuły zwiazane z oświatą.

 

4b: opiekuna stażu można opisać, pamiętając, że w teczce powinny być przede wszystkim zadania z okresu stażu. Oczywiście w opisach daty nie są potrzebne. Pamiętać też należy, że w teczce będzie kopia sprawozdania z realizacji planu rozwoju, gdzie będą tylko zadania z okresu stażu...

 Koordynator Aktywnej Tablicy w szkole i koordynator programu sanepidowskiego Znajdź właściwe rozwiazanie nadają sie tutaj.

Koordynator Aktywnej Tablicy w szkole i koordynator programu sanepidowskiego Znajdź właściwe rozwiazanie jak najbardziej tu sie nadają.

Sądzę, że 3 - 4 zadania porządnie opisane wystarczą.