PROMOCJA. Mleko na majówce - zrób zdjęcie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

 Trwa kolejny konkurs organizowany w ramach projektu „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka - „Mleko na majówce”, prowadzony przez Polską Izbę Mleka. Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w 2018 r., mogą wziąć udział w konkursie i nadsyłać swoje prace konkursowe.

 

Uczestnictwo w konkursie jest bardzo proste, polega na wykonaniu przez Ucznia zdjęcia w plenerze, w którym mleko i produkty mleczne będą odgrywały kluczową rolę, a następnie przesłaniu pracy konkursowej za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Mleko na majówce”.

Oceniana będzie estetyka zdjęcia, w tym jakość wykonania i kompozycja. Ponadto ocenie podlegać będzie oryginalność formy zawierającej mleczne elementy.

 

Zwycięzcy prac otrzymają mleczną poduszkę kota Mleczyslawa, a nauczyciel który prześle największą ilość prac otrzyma kosz piknikowy!!

 

Wiosna już w pełni, spacerując ulicami na każdym kroku możemy dostrzec jej oznaki. Ponadto dni coraz cieplejsze, co stanowi idealną okazję do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas wysiłku fizycznego należy pamiętać o nawadnianiu organizmu, picie mleka jest doskonałą alternatywą. Mleko jest doskonałym izotonikiem, dostarcza niezbędne składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nabiał to nie tylko źródło minerałów takich jak sód, wapń czy potas, ale także witamin A, D, E, K oraz z grupy B.

 

Nie czekaj, weź udział w konkursie i zgarnij wspaniałe nagrody!

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 9 kwietnia do 20 kwietnia 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie na stronie http://kochammleko.pl/wp-content/uploads/2018/04/regulaminie.pdf

 

 

Rekrutacja do programu wciąż trwa i jest bardzo prosta. Szkoły zainteresowane przystąpieniem do akcji proszone są o wypełnienie deklaracji dostępnej na stronie http://kochammleko.pl/wp-content/uploads/2018/02/deklaracja_2018.pdf
i przesłanie jej na adres:

Polska Izba Mleka

ul. Mickiewicza 7 lok. 23

15-213 Białystok

bądź skanem na adres promocja@izbamleka.pl

 

 

Projekt jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.