OGŁOSZENIE. Zaproś kota Mleczysława do swojej szkoły i świętuj mleczne urodziny!!

Weź udział w konkursie „Mleczne urodziny kota Mleczysława” i wygraj odwiedziny mlecznego bohatera. Jest to pierwszy konkurs organizowany w ramach programu „Mamy kota na punkcie mleka” w 2018 roku. Wszystkie szkoły, które przystąpiły do programu lub zadeklarowały kontynuację udziału w programie w tym roku, już od 12 lutego mogą nadsyłać swoje prace konkursowe.

 

Uczestnictwo w konkursie polega na stworzeniu przez klasę scenariusza mlecznych urodzin kota Mleczysława, w którym mleko lub produkty mleczne odgrywają główną rolę. Do scenariusza należy dodać kilkunastosekundowy filmik własnego autorstwa.

 

Pamiętaj! Mleko zawiera niemal wszystkie składniki odżywcze potrzebne do życia, które dodatkowo są dobrze przyswajalne. Cenne składniki jakie się w nim kryją to m.in. sód, potas, żelazo, magnez, cynk, jod oraz bogactwo witamin: A, D, E, K, PP i witaminy z grupy B. Co więcej, produkty mleczne to najbogatsze źródło łatwo przyswajalnego wapnia.

 

W konkursie oceniana będzie kreatywność scenariusza, w tym jego oryginalność, promocja spożycia mleka i jakość wykonania.

 

Prace należy wysłać za pośrednictwem szkoły na adres: kampania@izbamleka.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Mleczne urodziny kota Mleczysława”.

 

Zapraszamy do udziału, czekają wspaniałe nagrody!

Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzymają zestaw do Fondue.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 12 lutego do 8 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym na stronie programu www.kochammleko.pl.

 

 

Projekt jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.