Szukamy do współpracy nauczycieli języka polskiego i matematyki

Szukamy doświadczonych nauczycieli języka polskiego i matematyki, którzy chcieliby współpracować z nami w roli tutorów dla naszych studentów - przygotowujących się do pracy jako nauczyciele.Studenci podczas studiów w Szkole Edukacji praktykują w tzw. Szkołach praktyk, także nie chodzi o to, aby wpuścić ich na swoje lekcje, a raczej o indywidualną pracę z nimi. Wybranym kandydatom oferujemy w 2018 roku bezpłatne, kompleksowe, skrojone wedle indywidualnych potrzeb szkolenie przygotowujące do pełnienia roli tutora oraz zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w Warszawie (możliwe jest kontynuowanie zatrudnienia w swojej szkole na część etatu).
 
Szkoła Edukacji jest placówką, która powstała we współpracy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności z Uniwersytetem Warszawskim i jako jedyni w Polsce prowadzimy roczne, dzienne studia przygotowujące nauczycieli matematyki i polskiego do ich pracy. Przy tworzeniu tej placówki korzystaliśmy z doświadczeń Teachers College Uniwersytetu Columbia. Nasi studenci na co dzień pół dnia spędzają w szkołach, a drugie pół dnia  na zajęciach. Pracujemy nad tym, aby nasi absolwenci potrafili planować proces uczenia się, mieć możliwość wypróbowania poznawanych metod od razu w szkole i poddawać to refleksji właśnie m.in z pomocą tutorów. Zależy nam, aby nasi absolwenci byli przygotowani do pracy zarówno pod kątem metodycznym, dydaktycznym, ale także wychowawczym.
 
Więcej informacji dotyczących rekrutacji znajduje się na stronie http://szkolaedukacji.pl/rekrutacja-kadry-2/ oraz w załączonej informacji. Natomiast o naszej Szkole można przeczytać tutaj: http://szkolaedukacji.pl/o-szkole-edukacji/