Ewydanie Głosu - aplikacje mobilne. Ważna zmiana!

Głos Nauczycielski w smartfonie lub tablecie? Wydanie elektroniczne naszego tygodnika od dawna można czytać na urządzeniach mobilnych, ale od 21 kwietnia br. Głos jest również dostępny w aplikacji Publico24 Newsstand. To tzw. multikiosk, gdzie wśród innych magazynów można znaleźć także nasze czasopismo.

 

Uwaga, wydanie elektroniczne Głosu – pojedyncze numery lub w ramach prenumeraty – nadal można kupować i czytać na stronie internetowej ewydanie.glos.pl. Nic się tu nie zmienia! Nowość dotyczy natomiast aplikacji mobilnych. Czytelnicy, którzy dotychczas czytali nasz tygodnik na swoich smartfonach i tabletach przy pomocy aplikacji Głos Nauczycielskiego pobranych ze sklepów Google Play i App Store, będą musieli usunąć ze swoich urządzeń aplikację Głos Nauczycielski i pobrać bezpłatnie na smartfony i tablety ze sklepów Google Play (urządzenia z Android) i App Store (urządzenia z iOS) aplikację Publico24 Newstand. Do nowej aplikacji będzie można logować się
tym samym loginem i hasłem z jakiego korzystali Państwo wcześniej przy aplikacji Głos Nauczycielski.

 

Bardzo istotne jest to, aby osoby, które korzystały z aplikacji Głos Nauczycielski ale nie miały konta zarejestrowanego na ewydanie.glos.pl przed usunięciem aplikacji Głos Nauczycielski założyły konto i zalogowały się chociaż raz w aplikacji Głos Nauczycielski. Tylko w ten sposób wszystkie zakupione wszystkie zakupione wcześniej wydania będą przypisane do loginu i odblokowane na nowej aplikacji Publico24 Newsstand.

 

W nowej aplikacji nasz tygodnik znajduje się na półce „Wydarzenia i Opinie”.
Zapraszamy również do zakupu numerów e-wydania lub prenumeraty cyfrowej na stronie ewydanie.glos.pl.

 
Redakcja

 

 

Jak korzystać z e-wydania Głosu?

1. Zarejestruj się na ewydanie.glos.pl (podaj login i hasło, oraz kliknij w link weryfikacyjny otrzymany w emailu).

2. Kup pojedyncze wydanie lub zaprenumeruj więcej wydań w lepszej cenie.

3. Możesz podczas zakupu zrealizować otrzymany kod promocyjny.

4. Chcesz czytać na smartfonie lub tablecie? Pobierz aplikację "Publico24 Newsstand" na dowolne urządzenie mobilne:

 

 

 

google play