Ewydanie Głosu - aplikacje mobilne. Ważna zmiana!

Głos Nauczycielski w smartfonie lub tablecie? Wydanie elektroniczne naszego tygodnika od dawna można czytać na urządzeniach mobilnych, ale od 21 kwietnia br. Głos jest również dostępny w aplikacji Publico24 Newsstand. To tzw. multikiosk, gdzie wśród innych magazynów można znaleźć także nasze czasopismo.

 

Uwaga, wydanie elektroniczne Głosu – pojedyncze numery lub w ramach prenumeraty – nadal można kupować i czytać na stronie internetowej ewydanie.glos.pl. Nic się tu nie zmienia! Nowość dotyczy natomiast aplikacji mobilnych. Czytelnicy, którzy dotychczas czytali nasz tygodnik na swoich smartfonach i tabletach przy pomocy aplikacji Głos Nauczycielskiego pobranych ze sklepów Google Play i App Store, będą musieli usunąć ze swoich urządzeń aplikację Głos Nauczycielski i pobrać bezpłatnie na smartfony i tablety ze sklepów Google Play (urządzenia z Android) i App Store (urządzenia z iOS) aplikację Publico24 Newstand. Do nowej aplikacji będzie można logować się
tym samym loginem i hasłem z jakiego korzystali Państwo wcześniej przy aplikacji Głos Nauczycielski.

 

Bardzo istotne jest to, aby osoby, które korzystały z aplikacji Głos Nauczycielski ale nie miały konta zarejestrowanego na ewydanie.glos.pl przed usunięciem aplikacji Głos Nauczycielski założyły konto i zalogowały się chociaż raz w aplikacji Głos Nauczycielski. Tylko w ten sposób wszystkie zakupione wszystkie zakupione wcześniej wydania będą przypisane do loginu i odblokowane na nowej aplikacji Publico24 Newsstand.

 

W nowej aplikacji nasz tygodnik znajduje się na półce „Wydarzenia i Opinie”.
Zapraszamy również do zakupu numerów e-wydania lub prenumeraty cyfrowej na stronie ewydanie.glos.pl.

 
Redakcja

 

 

Jak korzystać z e-wydania Głosu?

1. Zarejestruj się na ewydanie.glos.pl (podaj login i hasło, oraz kliknij w link weryfikacyjny otrzymany w emailu).

2. Kup pojedyncze wydanie lub zaprenumeruj więcej wydań w lepszej cenie.

3. Możesz podczas zakupu zrealizować otrzymany kod promocyjny.

4. Chcesz czytać na smartfonie lub tablecie? Pobierz aplikację "Publico24 Newsstand" na dowolne urządzenie mobilne.

 

 

Wydanie elektroniczne Głosu Nauczycielskiego można czytać na stronie ewydanie.glos.pl lub w aplikacji mobilnej na smartfon i tablet "Publico24 Newsstand" (dział "Wydarzenia i Opinie"), którą można pobrać tutaj:

 

 

google play